FUTURENET NEDİR

FutureNet’i kısaca tanımlayacak olursak, günlük hayatımızda kullandığımız sosyal paylaşım sitelerinin para kazandıran versiyonu diyebiliriz. Dünyada ve Türkiye’de çok fazla kullanılan sosyal paylaşım siteleri mevcuttur. Yıllardır hepimiz bunları kullanıyoruz ama bunlardan maalesef hiç para kazanamıyoruz. Bunun yanında kendi reklamlarımızı da yapmaları için onlara para ödemek zorunda kalıyoruz.
FutureNet, tamamen bu durumu değiştiriyor.  Kendi kazancının %90’ını bizlere ödeyen bir sosyal paylaşım firması düşünün! İnanması zor geliyor değil mi? Ama bu, gerçekten böyle.FutureNet, henüz çok yeni bir firma olmasının yanında, ‘sosyal medya’ ve ‘network marketing’ gibi iki dev sistemi bir araya getiren tek firma olma özelliğini taşıyor. Bunu şöyle düşünebiliriz: Facebook’un ilk çıktığı zamanlardaki kazancıyla şu anki kazancını karşılaştırdığımızda çok büyük fark olduğunu görürüz. Facebook, bu noktaya tam 10 yıllık bir sürede ulaştı.Facebook’un şu andaki piyasa değeri 100 milyar doları aşmış durumda ve bu parayı kazanan sadece bu sistemin kurucuları… Aynı durum, tabii ki diğer sosyal paylaşım sitelerinde de geçerli.
FutureNet, işte tam bu noktada devreye giriyor. Bizim halihazırda mevcut sosyal paylaşım sitelerinde yaptığımız her türlü faaliyeti FutureNet’te de yapabiliyor olmamız ve bütün bu faaliyetlerden kazanç elde ediyor olmamız FutureNet’i ayrıcalıklı yapıyor.  Bu, gerçekten inanılmaz! FutureNet, hem kullanıcılarına para kazandıran bir sosyal paylaşım sitesi, hem de network marketing sistemini içinde barındıran bir platform olduğu için şu anda tüm dünyada çok hızlı bir şekilde büyümektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder